Čistiace prostriedky pre domácnosť

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Čistiace prostriedky pre domácnosť nájdete produkty od 0.5 € až po 112.49 €. Medzi najpredávanejšie patrí Coccolino Blue Splash koncentrovaná aviváž 42 dávek 1050 ml a Diava včelí vosk leštiace prípravok na nábytok 300 ml. Dobré recenzie má FONGEX 200 ml. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Frosch Eko sprej na škvrny ala žlčové mydlo 500 ml. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Čistiace prostriedky pre domácnosť. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Sifo čistič odpadov 500 g

Vysoko účinný alkalický čistiaci prostriedok slúžiaci na čistenie sifónov, umývadiel, výlevok, vaní, WC a kuchynských drezov. Rozpúšťa kuchynské odpady, mastné usadeniny a vlasy zachytené v sifóne.

Fixinela Perfekt Kupelna 500 ml

FIXINELA Perfekt Kúpeľňa, čistiaci prípravok proti vodnému kameňu Fixinela Perfekt Kúpeľňa je účinný čistiaci prostriedok na čistenie plastových vaní, umývadiel, vodovodných batérií, obkladačiek.

SANYTOL ČISTIČ Kúpeľne Sprej

Zaisťuje dokonalú hygienu. Jeho dezinfekčný zložka na odstraňovanie usadenín predstavuje jediný spôsob, ako účinne predchádzať šíreniu nežiaducich mikroorganizmov, tvorbe plesní a usadenín.

MR. PROPER UNI HYGIENE 750 ml

Čistí dvakrát rýchlejšie (v porovnaní s Mr Proper Power Lemon), Univerzálny čistiaci prostriedok s výnimočnými výsledkami čistenia, Odstraňuje až 100 % prachu, mastnoty a nečistôt, Efektívne a...

Mr.Proper UltraPow Hygiene 750 ml

Odstraňuje až 100 % prachu, mastnoty a nečistôt, Sprej Ultra Power na čistenie rôznych typov povrchov, Vhodný na použitie v kuchyni a kúpeľni, Bezpečný a účinný čistiaci prostriedok na väčšinu...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: