Lieky, vitamíny a potravinové doplnky

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Lieky, vitamíny a potravinové doplnky nájdete produkty od 0.26 € až po 340.55 €. Medzi najpredávanejšie patrí ARGIN-IN pre mužov a Dr. Müller PantheNose nosný sprej s horčíkom 20 ml. Dobré recenzie má Hanus Silica cédrová olej 10 ml. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie ALPA FRANCOVKA GAŠTAN. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Lieky, vitamíny a potravinové doplnky. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Ambrobene 30 mg

Liek, ktorý napomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie. Vhodný pri ochoreniach dýchacích ciest, pri zápaloch dutín. Pitný režim.

Anopyrin 100 mg

Anopyrin 100 mg patrí medzi antitrombotiká zo skupiny inhibítorov agregácie trombocytov, to znamená medzi liečivá, ktoré tlmia zhlukovanie krvných doštičiek (trombocytov), a tým predchádzajú vzniku...

Anopyrin 30 mg

Liek patrí medzi antitrombotiká zo skupiny inhibítorov agregácie trombocytov (liečivá, ktoré tlmia zhlukovanie krvných doštičiek (trombocytov), a tým predchádzajú vzniku krvných zrazenín v cievach...

Aspirin tbl.10 x 500 mg

Liek znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov,...

ASPIRIN-C

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť zápal a bolesť rôzneho pôvodu. Znižuje teplotu. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.

ATARALGIN

Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Obsahuje kofeín, guajfenezín. Pomáha tlmiť bolesť, znižuje teplotu, zmenšuje napätie a pôsobí ukľudňujúco. Od 15 rokov.

BRUFEN 400

BRUFEN 400 pôsobí proti bolesti, znižuje zvýšenú teplotu a má protizápalový účinok. Je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

Cicaderma ung.der.1 x 30 g

Masť patrí medzi zložku fytofarmakum. Pomáha znižovať zápal, bolesť a opuch. Vhodná pri drobných poraneniach, odreninách, pri uštipnutí hmyzom, pri malých popáleniach.

Cocculine tbl.30

Liek zo skupiny homeopatík. Napomáha pri kinetóze-nepríjemných stavoch pri cestovaní dopravnými prostriedkami. Ospalosť nespôsobuje.

Detralex tbl.flm.60

DETRALEX® je liek na boľavé, či opuchnuté nohy a kŕčové žily. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy. DETRALEX® so silou piatich mikronizovaných flavonoidov uľaví od boľavých, ťažkých a...

Diclobene gel.1 x 100 g

Diclobene gél potláča bolesť, opuch a zápal po športových poraneniach, znižuje bolestivosť pri pohybe. Pôsobí pri ťažkostiach reumatického pôvodu, pri náhle vzniknutých i dlhotrvajúcich zápaloch.

DIKY 4 % Spray Gel

Liek vo forme aerodisperzie. Pri aplikácii na kožu vznikne gél. Napomáha zmierňovať opuchy a bolesti kĺbov a ich okolia. Obsahuje diklofenak.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: