Starostlivosť o zuby

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Starostlivosť o zuby nájdete produkty od 0.89 € až po 117.89 €. Medzi najpredávanejšie patrí Alpa-dent ústní dezodor 30 ml a Baby Ono na prst v krabičke. Dobré recenzie má Corega fixačný krém extra silný 40 ml. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Corsodyl 0,1% 200 ml. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Starostlivosť o zuby. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Corsodyl 0,1% 200 ml

Ústna voda s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom. Používa sa pri zápaloch v ústnej dutine, aftách, krvácaní ďasien alebo po chirurgických zákrokoch.

BioXtra jemná 50 ml

Jemná zubná pasta BioXtra pomáha redukovať neželané baktérie a udržuje prirodzenú rovnováhu v ústach, je preto vhodná pre ľudí s citlivými, presušenými ústami.

Herbadent gelová zubná pasta 75 g

Unikátna receptúra bylinnej zubnej pasty s fluórom vychádza z klinicky overenej kombinácie 7 liečivých bylín. Výsledkom je účinný a rokmi preverený výťažok s antibakteriálnymi účinkami, ktorý...

Curaprox Enzycal zubná pasta 75 ml

Zubná pasta so sviežou chuťou a zvýšeným obsahom fluoridu sodného. Dvojitá ochrana proti zubnému kazu vďaka fluoridu sodnému a systému laktoperoxidázy. Nepenivý - neobsahuje SLS. RDA 60 - stredne...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: